INSTALACJE ALARMOWE, MONITORING, DORADZTWO, SPRZEDAŻ, MONTAŻ, SERWIS

Profesjonalizm

Przez ostatnie lata firma SATEL skupiała się na rozwijaniu swojej oferty w zakresie rozbudowanych i zaawansowanych funkcjonalnie urządzeń, oferując jednocześnie sprawdzone i cenione na rynku centrale CA-5, CA-6 i CA-10 należące do segmentu podstawowego. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe, firma SATEL wprowadziła na rynek nowe centrale serii VERSA oraz INTEGRA. Tym samym, firma SATEL po raz kolejny udowodniła swoją innowacyjność w dziedzinie elektronicznych urządzeń alarmowych.

Sprzedaż, montaż, serwis, technologie Satel

Firma SATEL jest zdecydowanym liderem na rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń, posiadającym ponad 17-letnie doświadczenie w branży. Jej produkty zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach Europy i świata. Swój sukces firma zawdzięcza niezmiennej, najwyższej jakości oraz zaawansowanej technologii stosowanej w konstrukcji urządzeń - potwierdzonych certyfikatem ISO 9001:2000 oraz licznymi atestami produkowanego sprzętu. Dzięki licznym udogodnieniom, systemy SATEL - mimo bardzo rozbudowanej funkcjonalności, cechują się intuicyjną i przejrzystą obsługą.

Zaufanie

Sprzedaż, montaż, serwis, technologie Satel

Satel jest jednym z wiodących producentów, oferujących wysokiej klasy sprzęt elektroniczny, umożliwiający tworzenie nowoczesnych systemów alarmowych, sprawdzających się nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki doskonałej jakości wykonania oraz niezawodności, systemy alarmowe Satel cieszą się dużą popularnością wśród klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą. Gama produktów Satel obejmuje między innymi: manipulatory LCD, czujniki, sygnalizatory oraz wiele innych. Wszystkie produkty z naszego asortymentu są kompatybilne, dlatego instalacja i montaż systemu alarmowego będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie znajdował się sprzęt, który sprosta nawet najwyższym wymaganiom. Naszym klientom zapewniamy między innymi korzystne warunki handlowe, doradztwo oraz darmowe szkolenia. AlarmSerwis wykonuje również dokumentację techniczną zarówno pojedynczych urządzeń, jak i całych systemów. Dzięki niej instalacja i montaż alarmu będą znacznie łatwiejsze.